Darmowa dostawa
100 dni na darmowy zwrot
3 lata gwarancji
Free shipping
100 days for free return
3 year warranty
  • Odstąpienie od umowy

Jeżeli jesteś konsumentem i chcesz dokonać zwrotu zakupionego produktu wystarczy, że poinformujesz nas o tym w terminie 100 dni od dnia otrzymania produktu.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy najlepiej złożyć poprzez e-mail na adres sklep@yoer.pl lub w formie pisemnej na adres Yoer Adrian Kazer Bernardyńska 2/218, 64-000 Kościan.

Dzięki pakietowi YOER PLATINUM SECURITY (patrz pkt.V.) nie musisz ponosić kosztów wysyłki produktu jeżeli poinformujesz nas w wiadomości e-mail z jakiego adresu możemy odebrać od Ciebie przesyłkę. Oferta ta dotyczy tylko odbioru produktu na terenie Polski.

Możesz również odesłać paczkę na własny koszt wybraną przez siebie firmą spedycyjną na adres Yoer Adrian Kazer ul. Bernardyńska 2/218, 64-000 Kościan.

Produkt należy odesłać w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

Nie odbieramy przesyłek nadanych do nas z opcją pobrania.

Ważna informacja:

Odsyłając produkt zadbaj o jego bezpieczne zapakowanie. Jeśli korzystałeś z produktu w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania (tzn. w sposób wykraczający poza zakres możliwości jakie przysługują w przypadku zapoznawania się z produktem w sklepie stacjonarnym), zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta możemy zwrócić Ci kwotę mniejszą, niż zapłaciłeś. Ewentualne potrącenia ustalane są indywidualnie w zależności od stanu w jakim produkt do nas wróci.

 

Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie sklepu.

Formularz odstąpienia od umowy możesz pobrać tutaj.