Darmowa dostawa
100 dni na darmowy zwrot
3 lata gwarancji
Free shipping
100 days for free return
3 year warranty
  • Oczyszczacze powietrza

Elektryczny oczyszczacz powietrza to skuteczne narzędzie do walki z zanieczyszczeniami. Domowy oczyszczacz zwalcza wirusy, bakterie, alergeny, kurz, grzyby i pleśnie, nieprzyjemne zapachy i dym papierosowy.

Jak działa oczyszczacz powietrza?

Urządzenie oczyszcza powietrze poprzez szereg filtrów i mechanizmów. Filtry naturalnie się zużywają – należy je regularnie czyścić i/lub wymieniać.

Rodzaje filtrów oczyszczających

Wśród filtrów wyróżnić można:
  • Filtr wstępny
  • Filtr HEPA
  • Filtr fotokatalityczny
  • Filtr węglowy
  • Filtr przeciwdrobnoustrojowy
W naszej ofercie znajdziesz filtry wymienne do oczyszczacza Yoer Pure Spot i Pure Home.

Ważne cechy oczyszczaczy powietrza

Najważniejszym parametrem jest wydajność oczyszczania i zastosowane filtry. Warto też zwrócić uwagę na powierzchnię działania oczyszczacza i wielkość urządzenia. Oferujemy duże oczyszczacze stojące i kompaktowe oczyszczacze przenośne.
Nasze oczyszczacze wyposażone są w wielopoziomowy system filtracji, tryb nocny, programator czasowy, pilot zdalnego sterowania i czujnik zużycia filtrów. Oczyszczacz Pure Home pozwoli na sterowanie za pomocą aplikacji mobilnej i posiada tryb pracy inteligentnej SMART oraz funkcję nawilżania.

Dodatkowe funkcje oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacze powietrza YOER posiadają jonizator, ozonator i lampę UV-C, niezbędną do prawidłowego działania filtrów fotokatalitycznych.

Gdzie ustawić oczyszczacz powietrza?

Optymalna filtracja wymaga swobodnego przepływu powietrza w pomieszczeniu, bez barier w postaci dużych mebli i ścianek. Urządzenie powinno stać na podłodze, najlepiej blisko okna, a drzwi najlepiej zamknąć na czas oczyszczania.